Wpisy z tagiem: Kaczyński

poniedziałek, 27 lipca 2015
...do jakiego miasta Hitler najczęściej jeździł? ...jakby był w Krakowie prezydent z PiS? w sepii o symbolicznej wadze Wawelu

Posłuchaj porannej rozmowy w Radiu Kraków 09:56   10:33


Janusz Sepioł o politycznej narracji Jarosława Kaczyńskiego

...w Krakowie prezydent z PiS. To byłby groźny przyczółek.

Prezydent by brał udział w dziesiętnicach, byłyby pomniki Lecha i Marii.

Kraków ma znaczenie symboliczne. Popatrzmy na przestrzenną politykę historyczną. PiS przejmuje różne ważne miejsca dla tradycji Polaków. To Jasna Góra, Powstanie Warszawskie i Katedra Wawelska.

Chodzi o zagarnięcie historycznego miasta. Nie można do tego dopuścić. To obojętne kto jest kandydatem PiS.

Ważne jest, żeby PiS nie miał takiego sukcesu jakim by było przejęcie drugiego miasta w Polsce.


 Tych dużych miast, o które walczą kandydaci PiS jest więcej.

- Tak, ale trzeba patrzeć na wagę symboliczną. Chciałem przeprosić za to porównanie. Wie pan do jakiego miasta Hitler najczęściej jeździł? To Weimar, stolica duchowa Niemiec, miasto Goethego. To jest właśnie kategoria symboli...
 Janusz Sepioł o powodach decyzji Stanisława Kracika

Mandat wojewódzkiego radnego zdobył Stanisław Kracik i właśnie dołączył on do komitetu honorowego Marka Lasoty, kandydata PiS na prezydenta Krakowa, który do niedawna był radnym PO. Kto jest kim?- Postrzegam tę decyzję w kategoriach osobistych. To może być wpływ pracy w szpitalu psychiatrycznym...

https://shoudio.com/user/sowa/status/6823

środa, 27 marca 2013
Z kasy Senatu RP utrzymywane jest żydostwo w Anglii robiące za patriotów Kaczyńskiego i hydraulików

Status: Grupa wolontariuszy

Data założenia: 11.11.2011

Strona powstała dzięki

 • Senat RP 

 • Kastet

  Powinniscie i tam chodzic

  http://bristol24.pl/forum/20-bristol/73678-odp-tradycyjna-msza-w-bristolu
  sobota, 16 kwietnia 2011
  Jak Dlugo na Wawelu Lokietka gniecie Lech... - Bardzo dobry tekst do tego utworu :)) Pozdrawiam !

    Furmanką po ropę
   
   
  Napisał sowa (») 9. 4. w kategorii Dariusz Ratajczak, czytaj: 63×

  Dodano: 9 mies. temu
  Od: kulturzentrum
  Wyświetlenia: 666 Wszystkie komentarze (3)


  Maria Kaczyńska-Mackiewicz musi być usunięta z Wawelu także dlatego, że nie wyspowiadała się z grzechu śmiertelnego popełnionego na spotkaniu z dziennikarką Olejnik, kiedy to wygłosiła bezbożną pochwałę zabijania życia przez lekarzy dokonujących skrobanek, w szatańskim dziele zagłady Narodu Polskiego opowiedziała się przeciwko nauce Kościoła świętego i błogosławionego Jana Pawła II. 
  sowa.quicksnake.pl/Dariusz-Rat­ajczak/Maria-Kaczyska-Mackiewi­cz-musi-by-usunita-z-Wawelu
  • dobre

  czwartek, 24 marca 2011
  Adam Małysz, Postulator Generalny procesu przeniesienia Kaczyńskich z Krakowa do Stolicy
  Wywiad z Adamem Małyszem – Skoki narciarskie – Sports.pl

  www.sports.pl

  Zrozumiałem, że przynoszę radość ludziom. Niejednego chyba uzdrowiłem, bo tak wynika z listów, które przysyłali. Ale bohater? – pyta retorycznie Adam Małysz w wywiadzie-rzece dla 3 minut(y) temu ·

  Adam Małysz i Plan Boży. Godne przeniesienie prezydenta do stolicy.

  Stefan Kosiewski ‎…chyba największy błąd popełniła Marta Kaczyńska, która nie chciała pochować  rodziców gdzieś bliżej siebie. Jak teraz ma jechać odwiedzić ich na grobie?


  Fot. PAP/Radek Pietruszka/ żródło: gazetaprawna.pl

  …Uważam, że to co, się dzieje z naszym życiem, jest ustalone. Każdy ma swoje przeznaczenie.

  Mamy ciągle aferę dotyczącą katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku (… )Dlaczego prezes Jarosław Kaczyński nie składa kwiatków w Krakowie, a w Warszawie pod bramą pałacu? Dla mnie to jest śmieszne, bo przecież jego brat i bratowa leżą na Wawelu.

  - Powiem szczerze, że zastanawiałem się nad tym wszystkim i chyba największy błąd popełniła Marta Kaczyńska, która nie chciała pochować rodziców gdzieś bliżej siebie. Jak teraz ma jechać odwiedzić ich na grobie?

  Jeśli to zrobi, będzie miała koło siebie tłum. Wiem, jak jest z mamą Izy. Raz albo dwa razy dziennie idzie na grób teścia zapalić świeczkę, przynieść kwiatki. Tak bardzo go kochała, że funkcjonuje jakby ciągle był. Wita się, żegna, rozmawia. Wracając do samej katastrofy, może widocznie tak miało być?

  http://wp.me/p7kyF-F
  piątek, 17 grudnia 2010
  Stan David Ligoń: Mentalne Bobki, Tyszkiewicze, Komorowscy.
  Thursday, Dec 16, 2010 Written by sowa (») in category communists

  Stan David Ligoń: Mentalne Bobki, Tyszkiewicze, Komorowscy.

  Download this episode (13 min)  
  Okrągło trzydziestoletni jak kobieta Balzaca poseł Krzysztof Tyszkiewicz ukrywa przed Narodem Polskim swój prawdziwy adres internetowy na wszystkich stronach i blogach związanych z nazwiskiem Tyszkiewicz, jak z nazwiskiem Komorowski austriacki zaborca związał w niejawny sposób tytuł hrabiowski przyznany przecież nie za działalność patriotyczną, narodowowyzwoleńczą i propolską jak propolski jest blog promujący m.in. Wrzodaka propolonia.pl, lecz za ukrywanie przed Polakami dowodu feudalnego oddaństwa cesarskiemu dworowi, by nie powiedzieć: lokajstwa jakiegoś tam sobie K. noszącego nazwisko od miasta Komorowa, który wcale nie musiał być związany węzłami krwi szlacheckiej z aktualnym de facto prezydentem RP, co płaszczył się faktycznie niedawno przy użyciu Jaruzelskiego przed Miedwiediewem (z pochodzenia takim samym żydokomunistą jak Cimoszewicz, Borowski i Putin) oraz błaźnił się przed Obamą obdarzonym po matce żydówce pochodzącej od Sarah Poland na pierwsze imię żydowskim imieniem Barack (co się tłumaczy z hebrajskiego jako "grom z jasnego nieba") a na drugie nazwanym dla pewności po ojcu muzułmańskim imieniem Hussein, które jest z całą pewnością genotypem związane z imieniem skrajnie radykalnego proroka Allacha.

  A trzeba wiedzieć, że drugi z Tyszkiewiczów w tym Sejmie RP to także poseł, Robert Tyszkiewicz po maturze, ur. 7 czerwca 1963 r. w Białymstoku, starszy 17 lat od Krzyśka i mentalnie mądrzejszy chociażby dlatego, że ujawnia na blogu to, czego nie idzie ukryć, jak np. adresu przypisanego do serwera Sejmu Ustawą o dostępie do informacji publicznej.

  Obu tych Tyszkiewiczów aktywnych politycznie w Polsce porozbiorowej łączy po Magdalence bez wątpienia wspólna przynależność partyjna do partii założonej przez Pawła Piskorskiego w spółce z Olechowskim, których to obu Tusk pozbawił się z PO jak Kaczyński powyrzucał z PiS-u swoich, a warszawski sąd przyklepał w ostatnich dniach to bezprawie pozbawieniem Pawła Piskorskiego kierownictwa w SD, postkomunistycznej przystawce partii Bieruta, Gomułki, Gierka, Jaruzelskiego, Kwaśniewskiego, Belki i Millera. Przystawce mającej na stanie pożydowskie kamienice w paru miejscach, które szło sprzedać pod koniec zeszłego roku przy okazji promowania zgranego agenta na prezydenta RP.

  No i ten młodszy z Tyszkiewiczów, nie wiadomo przez kogo przypisany do tytułu złączonego z tym nazwiskiem, napisał niedawno na swoim blogu w intencji przysrania Kaczyńskiemu, że Zbigniew Ziobro to "mentalny 60-cio latek" i jeszcze dodał ten Krzysztof Tyszkiewicz po kropce słowo: "Smutne". Po czym znowu postawił kropkę, po tym jednym słowie pojemnym jak worek z kotem.

  Bo co jest w tym takie smutne, że Bobek bez aplikacji mianowany został przez Kaczora na stanowisko Prokuratora Generalnego, a Sejm zaklepał to bezprawie? Czy nie jest to raczej śmieszne, niż smutne? To wszystko, co wyprawia przez cały czas po Magdalence ta banda bobasów, żydokomunistycznych bękartów politycznych w Polsce?

  Smutne i bałamutne to było przecież jeszcze publiczne mówienie przez papieża Wojtyłę o kremówkach przy przemilczaniu tajemniczej śmierci Jana Pawła I, trzydziestodniowego, który podobno został otruty przez ukrytych wrogów Kościoła, jak ukryta pozostała dla Katolików w Polsce prawdziwa rola żyda Bałamuta, w którego cieniu i domu dorastał do wyznaczonych mu zadań Karolek Wojtyła, który musiał przecież zawczasu wpaść w oko komu trzeba, przedstawiane symbolicznie za pomocą oka w znaku trójkąta mądrych ludzi z Wadowic, jak Dalaj Lama najpierw musiał wpaść w oko wybierającym a potem dopiero w sidła wymuszonego na nim przez chińską żydokomunę exilu.

  A ten dom po Bałamucie w Wadowicach to odkupił podobno niedawno jakiś żyd na muzeum, żeby nie wpadł w ręce obcych, albo nie daj Bóg w ręce wroga, jak przypadowo wpadła do Mauzoleum Kaczyńskich w krypcie masońskiej na Wawelu dłoń generała Błasika, która sprowadziła już Jarosława K. z Fundacji Prasowej Solidarności i ze spółki Srebrna szczęśliwie na ziemię a tylko ten się nie pokapował w uprawianym zarozumialstwie wolnomurarskim z ziemi polskiej do Polski, więc trzeba go było klepnąć z mańki dementi brytyjskiego Camerona.

  Czy tento Jarosław Kaczyński może chcieć wreszcie kiedyś odejść od polityki do życia rodzinnego, którego osobiście nie ma? Czy Krzysiek Tyszkiewicz nie myli się zapowiadając, że "Jarosław Kaczyński postanowił siłą przeprowadzić zmianę pokoleniową, a przynajmniej wskazać jej kierunek. Następcą może być tylko mentalny 60-cio latek Zbigniew Ziobro. Smutne".

  Z nazwiskiem Kaczyński historia Polski połączyła tzw. traktat lizboński, czyli akt najwyższej zdrady antynarodowej, który Lech Kaczyński podpisał 10 października 2009 roku, bo Jarosław tak nieszczęśliwie bratem przed śmiercią pokierował. Po upływie roku, 26 listopada (listopad to nieszczęśliwa dla Polaków pora, choć nie wiadomo dzisiaj na dobre, po co poeta Polakom to powiedział?) Trybunał Konstytucyjny w RP uznał, że Kaczyński nie popełnił błędu uznając zwierzchnią władzę Unii Europejskiej nad suwerenną i niepodległą Unii Polską.

  I nie trzeba za tę niedorzeczność Członków tego Trybunału wieszać jak Targowiczan ani z nagana rozstrzeliwać, bo przecież wszystkie partie w tym antypolskim Sejmie są zgodnego zdania, że Bronisław Komorowski przypisany nazwiskiem do austriackiego hrabiego zmieni sobie po prostu Konstytucję RP, przykroi ją do zmieniających się warunków jak stary hałat dla Buba i dopasuje do prawa unijnego, które zmienne jak kobieta jest i płynne jak wylewana na polu gnojówka, która użyźnia się Europa jak Temida w dyrektywach.

  Gdyby zaś Ziobro miał istotnie mentalność 60-latka, to byłby z niego prawdziwy chłop z jajami, jak wypowiadał się o Hitlerze zarozumiały jak Kaczor Witkacy w "622 upadkach Bunga", doświadczony i stateczny facet po ciężkich studiach, czyli relegacji przez ubowców "za postawę niegodną studenta PRL". Nic takiego jednak nie miało miejsca ani w życiu braci Kaczyńskich, ani żadnego z ich protegowanych, dlatego Krzysiek Tyszkiewicz nie ma racji stawiając na zmiany pokoleniowe w polityce i oddanie steru w kraju przez sterowany z tylnego fotela Trybunał Konstytucyjny, czy też prezesa jakiejś partii.

  Natomiast, co się tyczy Testamentu Politycznego Lecha Kaczyńskiego, który Jarosław chce z pozostałymi po wyborach szturmówkami i działaczami z komitetów wyborczych realizować, to jasno należy jeszcze raz powiedzieć, że Trybunał Konstytucyjny w RP przyznał Lechowi Kaczyńskiemu pośmiertnie rację za podpisany traktat lizboński, co ma po śmierci dla tego Kaczyńskiego taką samą wartość jak pośmiertnie przyznany w Polsce przez tego samego Kaczyńskiego Order Orderu Orła Białego zabitemu ks. Popiełuszce.

  Unia Europejska jest sztucznym tworem niedojrzałej masonerii takiej samej jak Grupa Windsor w Polsce, do której należał Lech Kaczyński. Podpisanie przez niego traktatu lizbońskiego było nową Targowicą i jeszcze tylko trzeba, żeby Komorowski wprowadził w Polsce euro, wspólną walutę, a wtedy Witkacy może się wieszać, chociaż Hitler nie będzie już na Polskę napadać, bo i po co?


  Stan David Ligoń

  Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski

  http://www.mypodcast.com/fsaudio/sowa_20101216_1711-705806.mp3

  http://sowa.mypodcast.com/201012_archive.html

  http://sowa.quicksnake.org/communists/Stan-David-Ligo-Mentalne-Bobki-Tyszkiewicze-Komorowscy

  | < Marzec 2019 > |
  Pn Wt Śr Cz Pt So N
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Tagi
  mysowa's Videos auf Dailymotion
  stat4u Nasza Czeladź