środa, 06 listopada 2013
przecież ta kobieta wyrzuciła dopiero co ze swojej partii jakiegoś posła za rzekomy antysemityzm na twitterze

Francuskich Żydów ogarnal strach, przed liderem Frontu Narodowego Marine Le Pen:

Szef francuskiej społeczności żydowskiej powiedział, obawiam się, że w tym kraju, skrajnie prawicowa Partia Narodowa, może wygrać wybory prezydenckie.
Pod tytułowanym "Front Narodowy, mój koszmar jak 2017", dodał: "Ja, który przetrwałem II wojnę światową jako dziecko w ukryciu, drże (na myśl) zatonięcia kraju w ramach systemu, który populizm dławil.
Założony w 1970 roku przez Jean-Marie Le Pen, ojciec Marine Le Pen, Front Narodowy stał się trzecia co do wielkości we Francji partia polityczna. W 2002 roku dotarł do drugiej rundy w wyborach prezydenckich, zdobywając 17 procent głosów.
The head of France’s Jewish community said he feared that the country’s far-right National Front party may win the...
m.forward.com 44 minut(y) temu

Stefan Kosiewski @Alfred Boszewski - przecież ta kobieta wyrzuciła dopiero co ze swojej partii jakiegoś posła za rzekomy antysemityzm na twitterze, to jakie żydy się jej boją?
https://www.facebook.com/alfred.bruszewski/posts/599949263374166
czwartek, 23 maja 2013
Dominique Venner, znany francuski historyk, eseista i dziennikarz zabił się w katedrze Notre-Dame na znak protestu

Zygfyd Tolerancja

Przedwczoraj odszedł, odszedł odważną śmiercią Dominique Venner, oddając życie za to co kochał, za swoje przekonania. Nie mógł pogodzić się z otaczającym go światem, zdeprymowaną rzeczywistością multikultuy i wszechobecnego kosmopolityzmu. W akcie desperacji targną na swoje życie by wskrzesić dogasający ogień narodu Francuskiego. Oby jego waleczny czyn nie poszła na marne.
Chwała jego pamięci, bohaterowie żyją wiecznie !

dominique-vennerDominique Venner, znany francuski historyk, eseista i dziennikarz popełnił wczoraj (21 maja) samobójstwo strzelając sobie w głowę przed ołtarzem głównym katedry Notre-Dame w Paryżu. Na oczach turystów zwiedzających tłumnie perłę francuskiego gotyku, wyciągnął broń, a następnie włożył ją sobie w usta i oddał strzał. Natychmiast po wydarzeniu ewakuowano wszystkich turystów z katedry, zaś na miejsce przybył minister spraw wewnętrznych.

Śmierć 78-letniego Vennera jest aktem sprzeciwu wobec sytuacji, w jakiej znalazł się jego kraj. W liście zostawionym przez historyka na ołtarzu katedry, wyjaśnił on, że swoim czynem chciał “wstrząsnąć Francją, zaprotestować przeciw islamizacji kraju, przeciw uchwaleniu ustawy legalizującej “małżeństwa homoseksualne” i przeciw utracie tożsamości przez Francję i Europę”. Przed targnięciem się na swoje życie Venner zapowiedział na prowadzonym przez siebie blogu “symboliczny i spektakularny gest sprzeciwu” wobec działań francuskiego rządu na rzecz uprzywilejowania pederastów i destrukcji instytucji rodziny.

W liście, jaki pozostawił po sobie Dominique Venner oświadczył, że jest zdrowy na ciele i umyśle oraz kocha życie. “Jednak u zmierzchu życia, w obliczu ogromnych zagrożeń mej francuskiej i europejskiej ojczyzny, czuję się w obowiązku działać, dopóki starcza mi sił. Uważam za konieczne poświęcić się, by wyrwać nas z przytłaczającego letargu”- napisał.

“Zadaję sobie śmierć, by obudzić drzemiące sumienia. Buntuję się przeciwko fatalizmowi. Protestuję przeciwko truciznom duszy i przeciw inwazji indywidualnych żądz, które niszczą punkty zakorzenienia naszej tożsamości, a zwłaszcza rodzinę, głęboki postument naszej wielowiekowej cywilizacji. Broniąc tożsamości wszystkich narodów i ludów u siebie, ja buntuję się jednocześnie przeciw zbrodni polegającej na zastąpieniu naszej populacji inną” – wyjaśnił Venner

Na końcu listu przeprosił wszystkich, którym jego śmierć sprawi cierpienie, a w szczególności rodzinę i przyjaciół, wyraził również nadzieję, że niektórzy zrozumieją sens jego gestu, zaśa “ich cierpienie zamieni się w dumę” oraz wyjaśnił, iż pełniejsze wytłumaczenie jego czynu znajduje się w jego ostatnich pismach.

Krok na jaki zdecydował się Dominique Venner jest heroicznym aktem rozpaczy, zdecydował się na niego w obliczu śmierci, do której zbliża się jego naród. Chciał on swoim gestem wstrząsnąć Francją i otworzyć oczy jej prawdziwym mieszkańcom na to, co się wokół nich dzieje. Miejmy nadzieję, że w istocie tak właśnie będzie.

Dominique Venner présent!

https://www.facebook.com/groups/151241774916534/permalink/556636827710358/
czwartek, 16 lutego 2012
Francja jak HITLER w 1939 r. chce KORYTARZA w Syrii - Lawrow: NIE ma, dla uwiarygodnienia zmiany rezimu
Stefan Kosiewski Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow powiedział w środę, że Rosja nie będzie wspierać wykorzystywania Rady Bezpieczeństwa ONZ w celu "uwiarygodnienia zmiany reżimu w Syrii".

Zapowiedział, że w czwartek spotka się w Wiedniu z szefem francuskiej dyplomacji Alainem Juppe, z którym będzie rozmawiał o sytuacji w Syrii.

Ławrow oświadczył, że jest gotowy wysłuchać argumentów francuskich partnerów, ale zastrzegł, że "jeśli plan przewiduje wykorzystanie Rady Bezpieczeństwa ONZ dla legitymizacji zmiany reżimu, to obawiam się, że międzynarodowe prawo na to nie zezwala i nie możemy poprzeć takiego podejścia".
  • wiadomosci.onet.pl
    Alain Juppe poinformował, że jego kraj rozpoczął w Radzie Bezpieczeństwa ONZ rozmowy z Rosją na temat nowej rezolucji w sprawie Syrii. Dodał, że Paryż chce utworzenia korytarzy "pomocy humanitarnej" w tym kraju. · 2 sekund(y) temu ·
http://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/190408184392827
 
http://sowa.posterous.com/stefan-kosiewski-warszawa-byla-wielokrotnie-p
| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Tagi
mysowa's Videos auf Dailymotion
stat4u Nasza Czeladź