Blog > Komentarze do wpisu
Masoneria Kukiza ma drugie miejsce w sondażach, zaraz za Blatterem z FIFA
    • Stefan Kosiewski @Jacek Wąsowicz - felieton radiowy wypada najpierw wysłuchać, a dopiero potem zastanowić się, czy narażać się na dalsze koszty, sądowe itd. Blatter orzekł, że nie da rady i podał się do dymisji, przegrany kandydat na prezydenta (Kukiz, czy Braun) także powinien umieć wyciągnąć wnioski z przegranej tak, jak Tymiński, Sikorski i inni
Kukiz w odbytnicy PKN35 PDO128 DXVIII
Kukiz ma w odbytnicy żałobę po ojcu, a po zatruciu Polski JOW-ami będzie miał jowosko-żydoski SEJM w...
spreaker.comPaweł Kukiz - Nowy Ruch Społeczny
 

29 maja

Kukiz robi za Stuhra ogólnopolskie pośmiewisko

z siebie "Obywatel II." /citizen two (ob. tfu)

obsadza gówną rolę podmiejskiego przygłupa

w purimowych podśmiechujkach żydoskich

Nowy Ruch Społeczny dla takich debili,

których Kukiz prawdę mówiąc "ma w dupie", jak

Jerzy Oscar Stuhr, systemowy reżyser antypolski

z tradycjami w rodzie: ojciec, prokurator żydoubecki 

Jerzy Stuhr przeciwko prawu PKN17 PDO102 FO484 von Stefan Kosiewski do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, Malgorzata Omilanowska

Written by sowa (») 25. 4. in category Polnisches Kulturzentrum, read: 208×
 
sk/obywatel-sowa.jpg

Skargi i Wnioski pocztą elektroniczną: bak@mkidn.gov.pl zgodnie z przepisami Działu VIII ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. 2000 Nr 98, poz. 1071 z poźn. zm.). Polnisches Kulturzentrum e.V. Postfach 800626 65906 Frankfurt am Main Przy odpowiedzi powołać się na nasz Znak: PKN17/ PDO102/ FO 484 http://shoud.io/17437 

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP
Pani Prof. Małgorzata Omilanowska
ul. Krakowskie Przedmieście 15–17
00-071 Warszawa

https://www.spreaker.com/user/mysowa/jerzy-stuhr-przeciwko-prawu-pkn17

Szanowna Pani Minister,

informuję, że w dn. 24 kwietnia 2015 r. obywatel RP Jerzy Stuhr dopuścił się we Frankfurcie nad Menem przestępstwa propagowania w miejscu publicznym totalitarnego ustroju państwa (komunizmu), tj. czynu wypełniającego znamiona przestępstwa określonego w art. 256 § 1. ustawy - Kodeks Karny (Dz.U. z 1997 roku Nr 88 poz. 553 z późn. zm.), którego ściganie odbywa się z urzędu, zatem zawiadomienie Prokuratury Okręgowej we Warszawie o popełnionym w Niemczech przestępstwie, którego dopuścił się Jerzy Stuhr w miejscu publicznym, leży w gestii sprawowanego przez Panią Prof. Urzędu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP.

Kopię niniejszej informacji przesyłam do wiadomości Prokuratora Generalnego RP, Biuro Prokuratora Generalnego (pani Prokurator Barbara Szawurska) jak również  do wiadomości niemieckiego organizatora 15. festiwalu filmów ze środkowej i wschodniej Europy goEAST (Deutsches Filminstitut - DIF e.V., Frau Dillmann), albowiem Jerzy Stuhr skorzystał przy popełnieniu czynu zabronionego prawem RFN, z pomocy dwóch pań finansowanych ze środków publicznych (Land Hessen i stołeczne miasto Wiesbaden); sprawa ewentualnej współodpowiedzialności karnej tłumaczki tendencyjnie dokonującej przekładu mowy potocznej Jerzego Stuhra a także w inny sposób współdziałającej, wespół z innymi, pozostaje do ustalenia przez miejscową prokuraturę we Frankfurcie nad Menem, przed zawiadomieniem której oczekuję zajęcia stanowiska przez organizatorów  festiwalu goEAST, obsługiwanego  przez nas od lat po przyjacielsku i wspieranego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RFN a także korzystającego ze środków finansowych Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej jak również Deutsch-Tschechisches Zukunftsfonds, która to instytucja zostanie powiadomiona swoją drogą przez Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy  11812 Praha 1  w ślad za: Protokol,  elektronické podání ve věci '15. goEast Filmfestival vom 22. bis 28. April 2015 in Wiesbaden (Kontrola podpisů a časových razítek dle vyhlášky č. 496/2004 Sb., §2, odst. (6), písm. a), b) c), d) byla provedena na základě CRL seznamů platných k datu a  času ověření datové zprávy. Datum a čas ověření datové zprávy : 22.04.2015 07:18:18) http://sowa.quicksnake.cz/Ministerstvo-skolstvi-mladeze-a-telovychovy/Elektronicke-podani-bylo-prijato-ke-zpracovani

Wyjaśniam, że świadkami przestępstwa byli obecni na miejscu przestępstwa liczni dziennikarze; dysponuję listą świadków dla potrzeb postępowania przygotowawczego.

Dodatkowe okoliczności ujawnionego przestępstwa:  

syn żydokomunistycznego prokuratora w Bielsku-Białej...

  w dniu dzisiejszym, 24.04.2015, w budynku Muzeum Filmu, podczas konferencji prasowej ubiegłorocznego jurora festiwalu, Jerzego Stuhra, bezpośrednio po projekcji zgłoszonego bezwstydnie w tym roku przez niego, normalnie do konkursu z nagrodami pieniężnymi filmu produkcji własnej, prywatnej firmy ubiegłorocznego jurora, o tytule "Obywatel", co samo w sobie jest obżydliwe i niesmaczne, chociaż jako takie nie jest niestety jeszcze zabronione prawem: okazuje się, że można w jednym roku zasiadać w jury, zaś w kolejnym  roku amoralnie blokować po znajomości swoją osobą kolejkę do państwowej kasy w Unii Europejskiej młodym adeptom Szkół Filmowych, realizatorom z całej wschodniej i środkowej Europy, albowiem nepotyzmem, blaga, tupet i bezczelność ciągle są drogą wymuszania dla siebie na zaprzyjaźnionych jurorach, przez byłych jurorów, nagród finansowych, żeby przy okazji opowiadania publiczności żydoskich Polish jokes, zabawiać się wychwalaniem przez siebie zbrodni komunistycznej w miejscu publicznym i pozbawiać, jako się rzekło, młodych ludzi, przedstawicieli wielu narodów europejskich, elementarnych szans zawodowych na trudnym starcie w zglobalizowanej branży filmowej.

Powiedzmy wprost: film "Obywatel" żadnym dziełem Sztuki Filmowej nie jest! To jest rynsztok żydoski na Węgrodzie w Czeladzi. To jest kolejne, prywatne szaleństwo Stuhrów, antypolska cloaca maxima, wygłup polegający na tym, że chory chyba (?) z nienawiści antypolskiej nieszczęśnik ujawnił w przypisach do filmu, na ekranie, na koniec, z imienia i nazwiska wszystkie osoby zamieszane w Polsce we wydanie państwowych pieniędzy podatnika na jego dobrobyt. reżysera w demokratycznym państwie, na obrzucanie Narodu Polskiego błotem antypolskich pomówień, taplanie się w szambie, szydzenie z przywar żydoskich przekabacanych na polskie itp. wyśmiewanie wszelkich wartości prostackim językiem purimowego głupka wiejskiego, w którego mniemaniu biskup rzymskokatolicki może odbywać stosunki płciowe z prostytutkami w blokowisku i zatrudniać kryjącego go ciecia na stanowisku Rzecznika Kurii Warszawskiej. 

Fellini nakręcił w 1976 r. film, którym Stuhr musiał chyba nasiąknąć w mrocznej przeszłości młodego aktora, faworyzowanego przez swoich w PRL-u, przedstawionym w "Obywatelu" jako rzeczywistość zdominowana przez pożądliwe żydówki i perfidnych ubowców (nie każdemu oficerowi na imię Dziadzia): wyssane z palca pomówienia, na które do dzisiaj żałuję straconego w młodości czasu: Brutti, sporchi e cattivi; Jak długo, Dobry Panie Boże w Trójcy Przenajświętszej Jedyny, pół miliona Rodaków moich w Ojczyźnie naszej udręczonej przez żydokomunę żałować będzie, że wyłożyło dobrowolnie, z własnej kieszeni na obrazę Boga i wsparcie finansowe nieuleczalnego dziadostwa?

Kieruję te słowa, na marginesie niejako pisane do ks. Romana Piwowarczyka, który przed czterema dniami poinformował mnie uprzejmie, że organizuje w Polsce Oddział USOPAŁ i zapytał po katolicku, czy "możemy umieścić waszą stronę na naszej w celu jej propagowania?".   - Oczywiście, że tak! Dzielmy się dobrem po chrześcijańsku, jak Pan Bóg przykazał i bierzmy zarazem przykład z nauczania Jezusa Chrystusa, który nie raz przestrzegał przed trującym kwasem faryzeuszy; Apostoł Paweł tak samo przestrzegał przed wszelkim grzechem, zepsuciem moralnym. 
 
Droga Pani Minister, 

Kultura i Dziedzictwo Narodowe Polski w Europie XXI wieku, to nie jest promocja prostactwa i nie może sprowadzać się do finansowania przez instytucje państwa polskiego antypolskich filmów i głoszenia pochwały komunizmu, cywilizacji śmierci, od której zginął ks. Jerzy Popiełuszko i przed przed którą przestrzegał ogłoszony przez papieża Bergoglio człowiekiem świętym jego wielki poprzednik, obywatel RP z małego miasteczka w Małopolsce. 

Dlatego też nie wypowiadam się krytycznie na temat gniotu Jerzego Stuhra, albowiem człowiek Kultury nie zaszczyca bez potrzeby nikczemnika uwagą; Krytyk Filmowy nazwał robotę Jerzego Stuhra "odbębnianiem obywatelskiego obowiązku". Bliska mi ta opinia, choć w kilku miejscach miałbym studentom do powiedzenia także coś innego, powinienem może tu wskazać tylko na kontekst polityczny "obywatelskiego obowiązku Stuhra" dla otrzymanego przezeń wsparcia finansowego ze strony urzędników państwowych, obsadzonych - przypomnijmy - z nadania partyjnego partii Platforma Obywatelska. (...)

 


Jerzy Stuhr nie zaszkodził dzisiaj dobrej opinii, jaką cieszą się żydzi pośród Polaków mieszkających w Niemczech. Sprowadził tylko sam siebie summa summarum do parteru głoszenia pierdół prostackich, którym daleko do barwnych opowieści barona Münhausena, czy współczesnych zapewnień o głoszeniu prawd w nauce przez pozbawionego w końcu stopnia naukowego barona z nazwiskiem kojarzącym się z drukarnią.


Jerzy Stuhr, który chyba tytułowany jest profesorem głosił dzisiaj w miejscu publicznym nieprawdę, że  państwo z którego zostałem w stanie wojennym zmuszony do wyjazdu  na polityczną emigrację, nazywało się tak samo Polska, jak obecna Polska.

 

 - Dlaczego Pan kłamie? Zapytałem wobec tego Stuhra. Przecież tamto państwo nazywało się PRL (Polska Rzeczpospolita Ludowa/ Volksrepublik Polen)!  Facet rżnął twardo głupa, nie rozumiał rzekomo, że winien przeprosić ofiarę nieludzkiego systemu za kłamstwo, którego dopuścił się w miejscu publicznym, brnął nadal w kryminalne bagno wychwalania systemu, który dla błazna mógł być dobry, gdyż błaznowi na ekranie dał szansę, jego wykształcił, jak zapewniał nieuk publicznie w europejskim, wolnym kraju demokratycznym, że dla niego ubecki system, taki sam jak był system STASI w byłej DDR, był dobry, bo dał mu stanowisko pracy i tytuł profesora. 


Ostatnio w Niemczech taki sam mądry był szef STASI Milke, który rozbawił do żywego wszystkie ofiary STASI  słowami zapewnień: ja was kocham, wszystkich was kocham. Po wszystkim, co Naród Niemiecki przeszedł z łap żydokomuny wychwalanej przez Stuhra. Po wszystkim, co Polacy tacy, jak mój ojciec doświadczyli po 1945 r. pod panowaniem Złego, przyjeżdża sobie na Zachód szyderca, któremu w PRL-u nie wpoił nikt dobrych manier, nie nauczył kulturalnych zachowań, nie zalał rozumu pod skórę. 

Zapytany przeze mnie Prof. Jerzy Stuhr na konferencji prasowej, dlaczego popełnił w dniu dzisiejszym przestępstwo przeszkadzania dziennikarzowi we wykonywaniu obowiązków zawodowych, ten odparł: Bo Pan mi chciał zrobić zdjęcie komórką? - No i co z tego? 

 Co obchodzi osobę publiczną, której płacą za pokazanie się w miejscu publicznym, czy akredytowany na festiwalu dziennikarz, który jako taki  przedstawił się aktorowi, robi  mu  fotkę zegarkiem ubeckim, czy za pomocą camera obscura, prezentowanej na stałej wystawie piętro wyżej, w tym samym budynku Muzeum Filmu we Frankurcie nad Menem? Komórki są jak wiadomo w różnym kolorze,  różnej maści, w różnej cenie, chociaż nie dla każdego do wynajęcia są szare komórki mózgowe.

Natomiast osoby, które nie wiedziały, że popełniają przestępstwo współdziałając w przestępstwie z Jerzym Stuhrem z Krakowa, zaprzyjaźnionego z Frankfurtem nad Menem, Frau Dillman winna przywołać niezwłocznie do porządku, abyśmy wiedzeni nauczaniem Pana Jezusa wybaczyć mogli  wspaniałomyślnie naszym winowajcom, jak to Pan Bóg przykazał i jak głosi posoborowy Kościół Katolicki, w ekumenicznej intencji naprawiania tych, którzy nie wiedzą, co czynią, a mimo to są przestępcami, chociaż już nie perfidnymi, bowiem nieznajomość łamania prawa nie zwalnia obywatela od wyjaśniającej rozmowy z Prokuraturem we Frankfurcie nad Menem, czy od wytłumaczenia się przed hojnymi sponsorami z niezgodnego z przeznaczeniem wykorzystywania otrzymywanych pieniędzy  na imprezę publiczną.

Z Panem Bogiem, błogosławiąc ludziom dobrej woli, z Frankfurtu nad Menem odczytał Stefan Kosiewski
https://shoudio.com/user/sowa/status/17437 pismo do Pani Minister Kultury w Polsce zatytułowane: Stuhr antypolski Polski Komitet Narodowy 17 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Prof. Feliksa Konecznego uwaga 102 Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski rozdział 484 do Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP, Malgorzata Omilanowska w intencji, aby nie Rychliwy, ale Sprawiedliwy dał każdemu po trochu, jak śpiewał Okudżawa pieśn do Tego, co dawał mu zawsze w podróż zagraniczną do szczęścia obstawę goryla z KGB.   

http://sowa.quicksnake.org/Polnisches-Kulturzentrum/Jerzy-Stuhr-przeciwko-prawu-PKN17-PDO102-FO484-von-Stefan-Kosiewski-do-Minister-Kultury-i-Dziedzictwa-Narodowego-RP-Malgorzata-Omilanowska

Ks. Abp Jan Paweł Lenga Dzisiejsza sytuacja Kościoła

Geschrieben von europäisches magazin (») 03.06.2015 in der Kategorie Der Bischof, gelesen: 4x
bischof/a6daee62-afe7-48b8-a346-577a4305b43d.jpg
Stowarzyszenie Fides et Ratio, Stanisław Papież IV kongres dla społecznego panowania Chrystusa Króla w Poznaniu Przebieg kongresu będzie można oglądać w internecie w najbliższą sobotę 6 czerwca od godz. 10.00    http://leaks.blox.pl/2015/06/Ks-Abp-Jan-Pawel-Lenga-8222Dzisiejsza-sytuacja.html 
weiter lesenwtorek, 02 czerwca 2015, kultur

Polecane wpisy

mysowa's Videos auf Dailymotion
stat4u Nasza Czeladź